O Nas

Acrylicpool to firma specjalizująca się w zastosowaniu PMMA (szkła akrylowego). Naszą główną działalnością jest branża basenowa, dla której projektujemy ściany i okna podwodne, ale także elementy dodatkowe, takie jak wylewki.

Projektujemy także duże akwaria (mega zbiorniki) oraz skomplikowane elementy dla przemysłu.

Posiadamy dużą wiedzę na temat istniejących materiałów i technologii, stale poszukujemy nowych rozwiązań i oszczędności w procesie produkcyjnym. Innowacyjność, kreatywność i nieszablonowe myślenie są ważne w naszej branży i są naszą mocną stroną.

Dążymy także do tego, aby nasze usługi, produkty i technologie były przyjazne dla środowiska. Kluczowym aspektem naszej pracy jest optymalizacja procesu projektowania i wytwarzania, tak aby produkcja była jak najbardziej opłacalna. Dotyczy to nie tylko grubości materiału, ale także jego wymiarów, opakowania i transportu. Oszczędzamy czas i budżet Klienta.

Klienci o nas

Możliwość prowadzenia projektów międzynarodowych i lokalnych daje nam taką możliwość do obsługi szerokiego portfolio klientów.

Wyjątkowość tej realizacji, a konkretnie montaż tunelu o długości 20 metrów i wadze 16 ton, oznaczała, że ​​było to niezwykle skomplikowane zadanie. Firma FF (Acrylpool Group) wykonała to zadanie zgodnie ze wstępną umową, wykazując się dużym zaangażowaniem. Kontakt z firmą również bez zarzutu.

Firma wykonała prace w terminach etapowych i końcowych. Polecam jako wykonawcę nawet najbardziej wymagających projektów akrylowych.

Michał Braszczyński
DEEPSPOT

Oświadczamy, że akryl firmy FF (Acrylicpool Group). z Gdańska, wykonała w dniach 01.01.2019 – 01.06.2020 dla hotelu Moderno, ul. Kolejowa 29, 60-718 Poznań projekt, dostawa i montaż paneli akrylowych o wartości ponad 1 mln zł, których główną część stanowiły dwie płyty PMMA o wymiarach 750 cm x 300 cm i jedna o wymiarach 750 cm x 250 cm.

Instalacja przebiegła bez zarzutu.

Jack Kalicki
MODERN HOTEL

NDI SA z siedzibą w Sopocie, NDI sp. ogród zoologiczny. z siedzibą w Sopocie, Balzola Polska sp. ogród zoologiczny. z siedzibą w Warszawie, Construcciones y Promociones Balzola, Sociedad Anonima z siedzibą w Bilbao, w imieniu której – jako Lider Konsorcjum – działa NDI SA, zaświadczamy, że Forma Fabrica (Grupa Acrylicpool) z siedzibą w Gdańsku posiada wykonała dla Konsorcjum prace związane z dostawą i montażem dwóch okien akrylowych o średnicy 1m w ramach budowy II etapu Kompleksowego Centrum Sportu Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, obejmujące budowę krytej pływalni ( z ruchomym dnem). Okna obramiono na wysokościach 2,11 m pod powierzchnią wody i 3,45 m. Próba zalania nie wykazała żadnych wycieków. Czas realizacji prac montażowych na budowie wyniósł 4 dni.

Prace wykonano z należytą starannością, zgodnie z harmonogramem i budżetem. Firma wykazała się profesjonalizmem i terminowością, co pozwala nam rekomendować Grupę akrylową jako firmę rzetelną i solidną.

Michał Sadowski
NDI